Як тебе не любити, Києве мій…!
Прихильники прикладної урбаністики ретельно вивчають можливості міст щодо комфортного в них проживання. Вчені обґрунтовують владу, чому вільні тротуари покращують фінансовий стан малого та середнього бізнесу. Кияни підтримують програму розвитку пішохідних торгових вулиць. Влада має намір розвивати концепцію "Центр біля будинку".
Багато вулиць нашого міста можуть стати розважально-громадськими центрами. Вулиця Сагайдачного - торгово-ресторанна, але по-справжньому з'єднатися з міським простором їй заважають вузькі та заставлені авто тротуари. Стовпчики огорожі на подібних вулицях вирішують проблему.
Міський бюджет витратить певні кошти на антипаркові споруди лише один раз, оскільки полімерне покриття не потребує заміни, фарбування, подальшого обслуговування.
На Печерську в районі Лаври або у провулках, що ведуть з Верхнього Валу до Майдану, стане затишніше та комфортніше при вирішенні проблеми паркування. Золотоворітська вулиця по праву зможе називатися ресторанною, якщо тротуарні стовпчики допоможуть людям вільно пересуватися.
Пішохідна територія, вільна від авто, створює місто для людей. Простір без проблем із паркуванням приваблює туристів. Тротуарні огорожі демонструють повагу до мешканців Києва, Одеси, Львова, Харкова чи Дніпра. Паркувальні стовпчики вишиковуються під гаслом “Грати подано!”
